Rowery Kross

Firma Kross to polski producent rowerów, który ma do zaoferowania wiele interesujących jednośladów. Od początku swojej działalności firma pracuje nad rozwojem swojej oferty wprowadzając regularnie do sprzedaży kolejne rodzaje rowerów. Dzięki temu jest to oferta skierowana do różnych klientów, ze zróżnicowanymi oczekiwaniami i potrzebami. Od jakiegoś czasu można miedzy innymi zauważyć, że coraz częściej kross rowery to propozycje dla profesjonalistów, dla których kolarstwo to coś więcej niż dobra rozrywka.

Rowery szosowe w ofercie Kross

Dla tych osób o nieco większych oczekiwaniach firma Kross zdecydowała się przygotować ofertę rowerów szosowych, przygotowanych z myślą o poważniejszym ściganiu. Dlatego w sprzedaży pojawiają się kosztujące nawet kilkanaście tysięcy złotych rowery z nowoczesną, lekką ramą, charakteryzujące się wysokim poziomem sztywności, jednak dzięki temu bardzo szybko się rozpędzające jednoślady. Obok lekkiej ramy w rowerach szosowych Kross pojawia się nowoczesny osprzęt w postaci dobrze funkcjonujących przekładni i aerodynamiczne koła, które również ułatwiają szybką jazdę.

Dla profesjonalistów

Oczywiście jednoślady kosztujące kilkanaście tysięcy złotych przeznaczone są dla osób, które traktują kolarstwo nie jako rozrywkę i relaks, ale jako sposób na życie i sport. W takim przypadku, biorąc udział w zawodach warto sięgnąć po markę Kross, rowery przez nią przygotowane na pewno spełnią oczekiwania i na szosie będą sprawdzały się perfekcyjnie. Trzeba jednak pamiętać, że taki profesjonalny rower przeznaczony jest właśnie na szosę, nie będzie sie nadawał na jazdę terenową czy po leśnych duktach.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*