Jak się przygotować do pierwszego masażu?

Niesamowita ulga

Masaż Łódź przynosi olbrzymią ulgę, odpręża oraz także relaksuje. Jest to sposób wręcz idealny na zmniejszenie mięśniowego napięcia. W zależności od samej techniki wykonania wyróżniamy kilka rodzajów masaży. Możemy tutaj wymienić masaż tajski, relaksacyjny, gorącymi kamieniami czy też bańką chińską. Jeśli chodzi o najpopularniejszy masaż Łódź to jest to masaż klasyczny. Jest on już znany od trzech tysięcy lat. Dzisiaj popularność masaży rośnie ciągle. Co więcej powstaje wiele nowych gabinetów masaży. Pierwsza wizyta w takim miejscu jednak budzi wiele wątpliwości oraz pytań.

Jak konkretnie warto się przygotować?

Większość masaży jest realizowanych w leżącej pozycji. W związku z tym zaleca się, aby zrezygnować na 1,5 godziny przed masażem z ciężkiego jedzenia. Poza tym, dobrze jest też wziąć ciepły prysznic przed zabiegiem. Nie tylko usuniemy pot oraz brud, ale także zapewnimy sobie znacznie większy komfort podczas masażu. Rozgrzejemy oraz rozluźnimy swoje mięśnie, które są najbardziej podane na działanie danego zabiegu.

A co musimy ze sobą zabrać? Na pewno gdy wybieramy się na masaż, to nie musimy ze sobą niczego zabierać poza pozytywnym nastawieniem oraz dobrym humorem. Na miejscu mamy zapewniony szlafrok, ręczniki, jednorazową bieliznę, jednorazowe kapcie oraz także środki higieniczne, na przykład żel pod prysznic.

Wiele osób także zastanawia się w co się ubrać? Tak naprawdę ubranie tutaj nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Chodzi o to, że i tak musimy je zdjąć na czas wykonywania masażu. Warto z kolei pomyśleć jakiś krok naprzód oraz wybrać prosty oraz niczym niekrępujący ruchów strój. Po masażu będzie bardzo przyjemnie włożyć wygodne i jednocześnie nieobciskające ubranie. Dla własnego komfortu oraz masującej osoby zaleca się także zdjęcie biżuterii wszelkiego rodzaju. Powinniśmy o tym wiedzieć i się nie przejmować, ponieważ naprawdę nie ma kompletnie czego się obawiać. Ma to być przyjemne doświadczenie, a nie stresujące.